اخبارها

مدارس اسلامی؛ برترین مدارس انگلیستان شد

أضيفت في : 05-11-2019

مدارس اسلامی در انگلستان برای چهارمین سال متوالی توانستند در فهرست برترین مدارس این کشور قرار بگیرند. به گزارش سنی‌آنلاین خبرگزاری شبستان به نقل از سایت الألوکة گزارش داد؛ مدارس اسلامی در انگلیس دستاورد تاریخی و بی‌سابقه‌ای را برای موسسه‌های آموزش اسلامی کسب کردند، به همین دلیل برای چهارمین سال…

تأکید بر برخورد با توهین‌کنندگان به مقدسات اسلامی در مالدیو

أضيفت في : 05-11-2019

یکی از رهبران دینی مالدیو خواستار برخورد با توهین‌کنندگان به مقدسات اسلامی در این کشور شد. به گزارش سنی‌آنلاین، “شیخ الیاس حسین” از مقامات و مسئولین مالدیو خواست علیه کسانی که تلاش می‌کنند از اسلام تصویر نادرست و بدی را ارائه دهند اقدام کنند.

نماز جمعه اهل‌سنت در تهران در هفت خانه‌ برگزار می‌شود

أضيفت في : 05-11-2019

یارمحمدی: نمایندۀ مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه «اهل‌سنت تهران در هفت خانه نماز جمعه برگزار می‌کنند»، از «پیگیری» برای اختصاص مکانی که «یک میلیون جمعیت اهل‌سنت تهران» بتوانند در آن مراسم‌های خود را برگزار کنند خبر داد.

یکی از علمای برجسته اهل‌سنت ایرانشهر درگذشت

أضيفت في : 05-11-2019

مولانا محمدحسین قاسم‌زایی، از علمای برجسته اهل‌سنت در سیستان‌وبلوچستان، دیروز پنجشنبه (۱۱ مهر ۱۳۹۸) در ایرانشهر درگذشت. به گزارش سنی‌آنلاین، مولانا محمدحسین قاسم‌زایی پس از تحمل سال‌ها بیماری، روز گذشته در سن ۶۳ سالگی دار فانی را وداع گفت.